Rejestracja ONLINE

Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu

image image

Cyfrowe Projektowanie uśmiechu.

Oferujemy w Łodzi usługi z zakresu Cyfrowego Projektowania Uśmiechu, wykorzystując nowoczesne technologie 3D. Nasz gabinet stomatologiczny, Stomatologia Trwała i Estetyczna, pozwala na zaprojektowanie i stworzenie zupełnie nowego uśmiechu. Dzięki rozwiązaniom komputerowym i wiedzy oraz doświadczeniu naszych specjalistów, jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym oczekiwaniom naszych pacjentów.


Nasz gabinet korzysta wewnątrz ustnych skanerów 3D, drukarek 3D, jest wyposażony w profesjonalne studio fotograficzne co pozwala na bardziej precyzyjne, przewidywalne i szybkie zabiegi z zakresy stomatologii estetycznej. Oferujemy również usługi ekspresowe o najwyższym standardzie.


Wszystkie projekty uśmiechu są przymierzane bezpośrednio na zębach pacjenta, jak ubranie w przymierzalni. To znacznie ułatwia zrozumienie skomplikowanych procedur medycznych oraz pozwala na samodzielną ocenę, czy zaproponowane rozwiązanie spełnia oczekiwania estetyczne w zakresie fasonu zębów i ich koloru.

Wizyta 1

Konsultacja i kwalifikacja do zabiegu

Na tym etapie przeprowadzane jest dokładne badanie stomatologiczne, a zebrane informacje pozwalają nam zrozumieć oczekiwania pacjenta. Mamy możliwość inspekcji jamy ustnej za pomocą mikroskopu, lup, rentgenodiagnostyki diagnostyki próchnicy oraz tomografii komputerowej 3D CBCT. Zęby muszą być zdrowe do dalszych procedur. Omawiane są też precyzyjnie kosztu wykonania usługi. W niektórych sytuacjach etap I i II można wykonać jednoczasowo.

image

Wizyta 2

Przygotowania do leczenia

Podczas tej wizyty przeprowadzamy profesjonalną sesję fotograficzną i pobieramy skan 3D uzębienia, co umożliwia nam dokładne zaprojektowanie uśmiechu. Nie ma potrzeby wykonywania klasycznego nieprzyjemnego odcisku zębów w masie co bardzo poprawia komfort.

image

Wizyta 3

Symulacja estetyczna

Kilka dni po poprzedniej wizycie przeprowadzamy symulację estetyczną uśmiechu. Projekt uśmiechu DSD Digital Smile Design w formie cyfrowej jest już gotowy, tak jak wydruki 3D nowych zębów. Stomatolog wykonuje symulację na uzębieniu pacjenta, przymiarkę. Istnieje również możliwość wyboru koloru zębów. Wykonywana jest sesja foto w nowym próbnym uśmiechu. Możesz samemu ocenić jak się czujesz i wyglądasz w nowym uśmiechu.

image

Wizyta 4 i 5

Nakładanie licówek, kontrola

Podczas tej wizyty nakładane są licówki na zęby lub wykonywany jest bonding.


Na ostatniej wizycie przeprowadzane są ostatnie czynności, takie jak polerowanie, ewentualne korekty oraz wykonywane są zdjęcia końcowe.


Ile kosztuje projektowanie uśmiechu?

Aby poznać szczegółowe ceny usług stomatologicznych związanych z Cyfrowym Projektem Uśmiechu (Digital Smile Design), zapraszamy do zakładki cennik.

image