Rejestracja ONLINE

O nas

image image

Gabinet stomatologiczny Stomatologia Trwała i Estetyczna

Nasz gabinet to nowe miejsce na mapie Łodzi, w którym dbamy o zdrowie i piękny wygląd Twojego uśmiechu. Zapewnieniamy kompleksowości usług w zakresie stomatologii, aby sprostać wszystkim potrzebom naszych pacjentów. Specjalizujemy się w leczeniu estetycznym za pomocą licówek bez szlifowania zębów wykorzystująć technologię Digital Smile Design (DSD), czyli cyfrowe projektowanie uśmiechu.

  • Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, począwszy od profilaktyki i leczenia chorób dziąseł i zębów, aż po zaawansowane zabiegi rekonstrukcyjne i estetyczne.
  • Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do diagnostyki, takim jak cyfrowa radiografia, tomograf komputerowy co pozwala nam dokładnie ocenić stan Twoich zębów i dziąseł, co jest kluczowe dla skutecznego leczenia.
  • Stawiamy na komfort pacjentów, oferując miłą atmosferę, indywidualne podejście, aby zapewnić jak najmniejsze doznanie bólu i stresu podczas wizyt.
  • Jesteśmy zaangażowani w edukację pacjentów, pomagając im zrozumieć znaczenie opieki nad jamą ustną i dostarczając wskazówek dotyczących higieny.

Nasze metamorfozy

Zapraszamy do zapoznania się z historiami naszych pacjentów. Każdy z nich stał przed różnymi wyzwaniami i problemy związane z jamą ustną, ale dzięki naszemu doświadczeniu, zaawansowanym technologiom i holistycznemu podejściu do leczenia, odzyskali pewność siebie i radość z uśmiechania się.